foto - Zdeněk Zeman

Zdeněk Zeman

Talentovaný, táborové věci zcela oddaný mladík, jehož kolosální nápady her Hollywoodských rozměrů značně vyčerpávají táborový rozpočet při realizaci. Jeho chlapecké vzezření a pohled přítulného pudla na první pohled klame. Avšak při bližším ohledání jeho nitra i těla zjistíme pozoruhodné sympatické anomálie,  které se jeho vrstevníkům v současné době naprosto nedostávají.


Bankovní manažer, student VŠ

 
foto - Matěj Listík

Matěj Listík

Zkušený táborový matador, který se rozhodl táboru věnovat tolik času, kolik to jen jde a kolik mu zbývá, proto si vzal na svá bedra nový třetí turnus. Srdce i duše nejnovějšího kolektivu složeného z prověřených i nových tváří.


projektant

 
foto - Pepa Adamík

Pepa Adamík

Už to vypadalo, že jeho sportovní kariéra vyhasíná a že slunce jeho výkonů už dávno zapadlo, ale ne. Tento bojovník ukazuje, že se chce pořád prát a ukazuje to nejlepší, co v sobě skrývá. Kromě sportovních rekordů také trochu toho srdíčka a často i štěstíčka.


Student VŠ

 
foto - Helena Jankovská

Helena Jankovská

Stálice dětských táborů. Letos si vyšlápne, již takovou sezónu v táborovém kolotoči na Hanýžce, že již není slušné říkat číslo nahlas. Redaktorka Zorka Horká snažící se urvat své místo v televizní zábavě.


Redaktorka self promotion

 
foto - Linda Faitová

Linda Faitová

Nepřehlédnutelná hvězda rockoperového nebe roztahujícího se nad pražskými Holešovicemi a brzy jistě i mnohem dál. Zpěvně i výtvarně zdatná diva, od které očekávat jen nečekané.


Učitelka na ZUŠ, rockoperová zpěvačka

 
foto - Kuba Vlček

Kuba Vlček

Muž mnoha talentů, zejména obdařen smyslem pro legraci a léčitelskými schopnostmi. Čaroděj s náplastmi a obklady. Navíc…nevypadá věru zle, zkrátka chlapec, jak má být.


Student VŠ

 
foto - Tomáš Novák

Tomáš Novák

Mladý nadějný sportovec, s nevinným úsměvem a vždy dobrou náladou. Tichá voda, která trhá břehy, prostě beachboy do nepohody pro malé i velké.


Student

 
foto - Míša Špačková

Míša Špačková

Téměř inženýrka s neobyčejným uměleckým nadáním a výtvarnými vlohami. Krom toho je také mladá hezká a sympatická…chcete jí? Nedáme!


Studentka VŠ

 
foto - Tomáš Lexa

Tomáš Lexa

Velmistr cinkajících pokliček, bublajících hrnců a vládce kručících žaludků. Kuchyňský svéráz, který nikdy nikoho nenechá o hladu.


Kuchař

 
foto - Lucka Kochánková

Lucka Kochánková

Nadějná porodní bába, které prošly rukama už desítky novorozeňat. Stejně dobře se ale umí postarat i o děti nadšené pro tábor. Kromě zdravotnického nadání disponuje také nezměrným uměleckým talentem.


Porodní asistentka